Chrissy Teigen u shfaq në Instagram të hënën në mbrëmje, duke u thënë fansave se ajo kishte marrë dy transfuzione gjaku dhe duke thënë, ‘foshnja dhe unë jemi plotësisht mirë’.

“Përshëndetje nga spitali, gati të bëj transfuzionin tim të dytë të gjakut që me të vërtetë tingëllon më dramatik se sa është”, tha 34 vjeçarja të hënën.

“Është një terapi intravenoze, por në vend të lëngjeve, gjaku i një lloj njeriu atje. Foshnja dhe unë jemi plotësisht mirë, thjesht na mungojnë gjërat e vogla si ecja … gatimi”.

Teigen – e cila është në pritje të fëmijës së saj të tretë, një djalë, me burrin John Legend – u shtrua në spital të dielën në mbrëmje në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në Los Angeles pasi duroi një muaj gjakderdhje.

Ajo më vonë shtoi se mori një transfuzion gjaku dhe tha se ‘është tamam si një terapi intravenoze’.

Modelja kishte qenë në pushim të rreptë në shtrat këtë muaj, por siç shpjegoi ajo në një seri postimesh në InstaStory, gjendja e saj iu përkeqësua.

Ajo më tej u ka treguar fansave se si është një ditë e saj, duke përshkruar sakrificat dhe vështirësitë e kësaj periudhe.

Chrissy dhe John janë përindër të dy fëmijëve: Luna Simone Stephens dhe Miles Theodore Stephens. 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here