Olti Curri dhe Noizy këto ditë kanë nisur një sherr publik.

Përmes rrjeteve sociale, blogeri dhe reperi kanë shyer fjalët, por duket se sherri nuk ka mbaruar.

Së fundi, Olti ka publikuar një fotografi në Instagram, në të cilën nuk ka munguar as komenti i Noizyt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here