Sherri mes reperit shumë të pëlqyer nga publiku, Majk me ish-partneren e tij, Majlinda Zekën bëri bujë në media. Majk deklaroi se Majlinda nuk e lejonte ta takonte djalin e tyre Roan. Ajo e mohoi këtë dhe e akuzoi reperin se nuk kujdesej për djalin.

Në fillim të këtij viti dyshja i dhanë fund sherrit dhe Roan po qëndron prej disa ditësh me të atin.

Majk po poston shpesh foto e video me të birin dhe video e fundit është e adhurueshme.

Reperi shfaqet duke luajtur me Roanin dhe shkruan se do ta shohë më lart se veten.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/pas-sherrit-me-majlinden-majk-ben-veprimin-e-adhurueshem-per-djalin-616450/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here