Moderatorja Alketa Vejsiu është duke shijuar disa ditë pushimi në një vend ekzotik.

Ajo ka publikuar foto të ndryshme ku shfaqet mjaft në formë dhe e relaksuar pas një sezoni të gjatë televiziv.

Tashmë është bërë traditë që sa herë moderatorja përfundon një format televiziv largohet jashtë vendit për t’u relaksuar.

Ajo pritet të kthehet plot energji për sezonin e ri në Klan ku ka zbuluar se do të ketë 3 produksione.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here