Luana Vjollca mbrëmë është dukur shumë seksi, dhe dikush e kishte fatin ta ketë pranë.

Moderatorja Luana Vjollca është shumë e angazhuar me punën e saj por edhe duke realizuar projekte të reja muzikore me të cilat po ka sukses.

Para disa ditësh i ka përfunduar pushimet super luksoze në Maldive e tani këngëtarja po argëtohet me familjarët e ngushtë, motrën dhe mbesën.

Në imazhet e postuara ajo duket tejet elegante ndërsa bazuar në tavolinën e fotografuar shihet se gjithçka ka qenë e angazhuar deri në detaje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here