Pas Nora Istrefit, Çiljeta provokon në të brendshmeNjë modë e re po hyn në tregun e këngëtareve tona. Kur themi kështu fjalën e kemi për një foto të fundit të këngëtares Çiljeta dhe të një tjetre pothuajse të ngjashme të Norës.

Menjëherë pas Nora Istrefit e cila gjatë ditës së djeshme kishte publikuar një foto të tillë vetëm në të brendshme e mbuluar nga nje rrjetë ngjyrë të kuqe, pothuajse të njejtën gjë ka bërë së fundmi edhe këngëtarja Çiljeta, raporton Indeksonline.

Ajo ka pozuar me fotografin Junxhin Kurti ku është shfaqur vetëm në të brendshme të zeza e mbuluar nga një rrjetë e zezë.
Çili edhe kësaj radhe është kujdesur që të shfaq linjat e saja.

Pas Nora Istrefit, Çiljeta provokon në të brendshme

Pas Nora Istrefit, Çiljeta provokon në të brendshme

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here