Pas ndarjes, Tyga do të ia publikoi një video seksi! Ndarja e Kylie Jenner nga reperi i famshëm, Tyga duket se do të sjellë pasoja. Në një faqe që prapa saj qëndron Tyga dje ka qarkulluar një video ku shihen ish çifti në disa momente delikate.

Videoja ishte fshier për 30 minutave por ishte një paralajmërim se ajo do të bëhet publike tërësishst në ditët në vijim.

Videoja thuhet se është me skena seksi dhe se për të “Vivid Entertainment” ka ofruar miliona dollarë për tu publikuar.
Një histori të ngjashme e kishte pasur edhe motran e Kylie, Kim Kardashian e cila u bë e famshme falë një video pornografike.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here