Pas ndarjes, Robert Berisha dhe Nora Istrefi ishin ndër emrat më të komentuar në botën e shoubizit.

Tani ajo e ka rikthyer edhe njëherë vëmendjen me pozat në bikini nga pushimet.

Nora duket tejet e lumtur dhe në top-formë derisa ka zgjedhur bikinit ngjyrë rozë, një këmishë të bardhë e syze dielli. I gjithë ky kombinim e bënte të dukej akoma më e veçantë.

Nora ndryshe njihet për projektet e suksesshme muzikore.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here