Stresi dhe Keisi ka qenë emra shumë të pranishëm në mediat rozë kohët e fundit.

Stresi dhe Keisi dy muaj më parë i kishin dhënë fund lidhjes së tyre një veprim ky që habiti publikun pasi të gjithë menduan se dyshja po shkonin drejt martesës.

Tani në bazë të një postimi që Keisi bëri në Instastory duket se ka mbyllur çdo derë për një rikthim të mundshëm tek reperi.

Ajo në pyetjen e ndjekësit se “A ke ndërmend të kthehesh të jetosh në Shqipëri? Apo shikon jetën në Kanada?”

Keisi u përgjigj “Kana është e ardhmja ime jam rritur këtu. Smund të përshtatem dot me jetën në Shqipëri”. 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here