Mimoza Shkodra vazhdimisht po shfaqet duke qeshur.

Duket se këngëtares Mimoza Shkodra nuk i ka lënë shenjë ndarja nga ish-i fejuari i saj, Seldi.

Të paktën kështu lë ajo të kuptohet, me fotografi të publikon ku shihet gjithmonë e lumtur dhe duke qeshur.

Mimoza nuk ka bërë ende asnjë koment për ndarjen dhe duket se do të vazhdojë të mos merret me këtë temë më.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here