Siç u bë e ditur ditën e djeshme, Ermal Hoxha është liruar nga burgu dhe i është bashkuar familjes së tij, këngëtares dhe biznesmenes Rezarta Shkurta dhe vajzës Hera.

Tani që familja u bashkua, ata kanë nisur pushimet. Këtë e ka bërë të ditur vetë Rezarta me postimet e saj në Instagram.

Kujtojmë që ditën e djeshme Rezarta postoi një video me Ermalin dhe të bijën dhe bëri një dedikim prekës duke u shprehur se familja e saj u bashkua dhe duke falenderuar të gjithë ata që e kanë mbështetur në ditë të vështira.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here