Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Ariana së fundi u bën prindër për herë të katërt.

Dyshja e cila kanë edhe tre fëmijë të tjetër, mirëpriten në jetë vajzën Ana, e me të cilën tashmë kanë bërë udhëtimin e parë.

Ermali dhe Ariana së bashku me fëmijët kanë udhëtuar drejt Kapadokia, Turqi ku edhe kanë publikuar foto dhe video të ndryshme.

rmali dhe Ariana që njihe si një nga çiftet më simpatike dhe më të dashura në estradë, dukeshin të lumtur dhe për mrekulli së bashku teksa po shijonin bukurit përrallore të qytetit turk.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here