Pas lindjes së djalit, nisin problemet për Kim dhe KanyeKanë nisur problemet për Kim Kardashian dhe Kanye West. Pas lindjes së djalit të tyre të parë, Saint çifti raportohet të ketë probleme lidhur me planet për zgjerimin e familjes.

Kim e cila kaloi një shtatzëni të rëndë thotë se ‘nuk do të përjetojë sërish këtë ferr’ derisa Kanye thuhet të ketë dëshirë të ketë një familje të madhe.

“Të gjithë i dinë vështirësitë, por Kanye po e lutë atë të mbetet sërish shtatzënë”, thonë burimet për RadarOnline.

Kim dhe 38 vjeçari janë prindër të vajzës North dhe djalit Saint.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here