Pak më parë, reperi Cozman befasoi të gjithë me publikimin e disa videove në rrjete sociale.

Cozman ka publikuar disa video në lnstaStory kur thotë se nuk punon me njerëz falso dhe se në një farë mënyre jep njoftimin për largimin e tij nga labeli ‘BabaStars’.

E për këtë ka reaguar menaxheri i këtij grupi, Dekorim Sahiti me anë të një postimi të ndarë në rrjetin social, Facebook.

“BabaStars ka qenë dhe do të mbetet. BabaStars është çdo person qe e ndjen veten babastars, në këtë rast babastars jeni edhe ju. Sa i përket muzikës në të janë ata që punojnë dhe veprojnë, sa i përket mu si menagjer… e menagjoj GhettoGeasyn, Majkin dhe Onatin. Së shpejti projekte të reja dhe për një kohë edhe artista të rinj. Besoj që jam i qart flm shumë…”, ka shkruar ai.

Postimi i Dekorit lë të kuptohet që Cozman tanimë nuk është nën menaxhimin e tij.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/pas-largimit-te-cozman-reagon-menaxheri-i-babastars-612871/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here