Muajin e kaluar u raportua se Rihanna është ndarë nga i dashuri i saj miliarder Hassan Jameel.

Por këngëtarja është bashkuar përsëri me të, pasi u fotografuan bashkë duke kaluar pushimet nën shoqërinë e njëri-tjetrit në Puerto Vallarta, Meksikë.

Dhe duket se nuk po i shijojnë dhe aq shumë pushimet. 30-vjeçarja duket mjaft e zemëruar me biznesmenin saudit. Paparacët kanë kapur tensionin midis tyre.
Bukuroshja brune shihet e ulur në një shezllon e veshur me bikini ndërsa i dashuri qëndron pranë saj.

Por në fytyrën e tyre nuk ka asnjë grimcë buzëqeshje.

Pas zënkës, Hassan largohet i mërzitur ndërsa Rihanan e ndejk pas e mbështjellur me peshqir.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here