Ajo publikoj disa foto ku dukej e lumtur pas heqjes së implanteve të dhimbshme të gjirit.

Dhe Charlotte Crosby tregoj figurën e saj natyrale kur u shfaq në pishinë, gjatë një pushimi në Ibiza.

Ylli televiziv tregoj rezultatet e trupit të saj në një veshje banjo ngjyrë të bardhë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here