Pas fotos së Teutës me ‘dy’ vajzat, vjen reagimi i BlerosAktorja kosovare Teuta Krasniqi sot në Facebook ka hedhur një fotografi ku shihet me Tarën dhe vërehej se sa ishte fryrë pasi është shtatzënë në vajzën e dytë nga martesa me Adonisin.

Kësaj fotoje, Teuta ia kishte lënë shkrimin ‘me dy çikat e mija’. Dhe pas këtij shkrimi ka ardhur reagimi i këngëtarit Blero Muharremi i cili ka qenë i martuar me aktoren me të cilën ka 1 vajzë, pra, Taren, transmeton Indeksonline.

Blero ka postuar një foto me Tarën për të cilën ka thënë se e ka vetëm një vajzë por është ‘ 1 sa 1 milion’.
Reagim interesant i Bleros!

Pas fotos së Teutës me ‘dy’ vajzat, vjen reagimi i Bleros

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here