Pas fjalëve që i tha për Adelina Ismaili, pendohet Xhesika NdojDeklarata e Adelina Ismailit, se showbizi shqiptarë është kthyer në prostitucion, kishte ngjallur reagime te disa kolege të saj.

E para kishte reaguar këngëtarja Fjolla Morina, e cila kishte thënë se këtë rrugë e ka nisur e para Adelina.

Por pas saj ishte Xhesika Ndoj, e cila i kujtonte Adelinës paraqitjet topless në vitet 90’ta, por pas kritikave, Xhesika duket se është penduar sa që ka fshirë edhe postimin e saj në rrjetet sociale, shkruan magazina.al

Në profilin e saj në Instagram, më nuk është fotografia dhe shkrimi ku ju kundërpërgjigjes Adelinës, se çfarë e ka bërë të ndryshoj mendjen, nuk e dimë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here