Bukuroshja Armina Mevlani ka festuar vetëm pak ditë më parë 26-vjetorin e lindjes, në disa darka mjaft luksoze.

Por gjatë kësaj dite ajo ka vendosur të bëjë disa falënderime mjaft speciale për njerëzit e saj të dashur që i falin vetëm dashuri.

“Jeta është e gjitha për dashurinë! Është të jesh me fat sesa shumë dashuri merr dhe jep! Çdo ditëlindje që kalon më kujton se jam e rrethuar nga ndjenja e mrekullueshme e quajtur dashuri! Nga familja, i fejuari, miqtë dhe nga të gjithë ju. Do të doja të falënderoja Zotin në fillim dhe më pas të gjithë të dashurit e mi. Dashuri për të gjithë,”-shkruan Mevlani./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here