13Pas akuzave të reja të ngritura në adresë të tij, pas sherrit me artistin Leonard Bombaj, reperi Stresi vijon me komente dhe postime ofenduese.

Këtë herë ai ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet duke urinuar dhe shkruan:

“Kjo shkon për policët e pashpirt dhe të këqinj, jo policëve të mirë”,-përfundon postimi i tij. Sherri mes tij dhe Bombaj u zhvillua gjatë Ditës së Verës ku Stresi i ka hedhur një kovë me ujë në kokë artistit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here