Aktori Michael Douglas dhe bashkëshortja e tij, Catherine Zeta-Jones, së shpejti po planifikojnë të rinovojnë zotimet e tyre ‘’se do të jenë përkrah njëri-tjetrit në kohë të mira dhe të këqija’.

Në vitet e fundit, aktori 68-vjeçar ka luftuar me kancerin ndërsa bashkëshortja e tij vjeçare u shtrua në spital për çrregullim bipolar,kështu që këtë vit ata vendosën t’i lënë pas të gjitha prolemet dhe në Bermuda do të zotohen edhe njëherë për dashuri të përjetshme.

Michael dhe Catherine janë martuar para 12 vitesh dhe kanë dy fëmijë- djalin dymbëdhjetëvjeçar, Dylan dhe vajzën nëntëvjeçare,Carys.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here