Parker dhe Hugh përqafohen në premierën e filmitNë  premiera e filmit “Did You Hear About the Morgans”.Aktorja kryesore Sarah Jessica Parker ishte e pranishme në ceremoni me një fustan me ngjyrë rozë.

Sarah Jessica Parker u përqafua me aktorin kryesor Hugh Grant për të tërhequr vëmendjen e mediave për këtë film.

Modelja e njohur Liz Hurley mori pjesë gjithashtu në ceremoninë e premierës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here