Si e zonja ashtu është dhe makina! Supermiliarderja Paris Hilton është fotografuara duke dalë nga makina e saj, një Ferrari e kuqe e mrekullueshme.

Por të dalësh nga ajo makinë me atë fustan aq të shkurtër sa e kishte veshur Paris është pak e vështirë.

Gjithsesi duket se e ka mësuar mënyrën se si të dalë prej makinës së saj me elegancë dhe pa nxjerrë në dukje të brendshmet.

Ajo është fotografura ndërsa merrte pjesë në ditëlindjen e nënës së saj, në Beverly Hills.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here