Paris Hilton shpenzon tetë mijë dollarë për një qenushParis Hilton ka qënë gjithmonë e dashuruar me qenushët, duke kujtuar Tinkerbell, qenin e saj që prej 14 vitesh, i cili vdiq pak kohë më parë.

Por, 35 vjeçarja e ka “zëvendësuar” humbjen e saj me një shok të ri. Biznesmenia ka shpenzuar 8 mijë dollarë për një qenush të ri, me të cilin ka postuar dhe foto në Instagram.

Në njërën prej tyre ajo shkruan: “ E dua qenin tim të vogël, supermodelin tim, jam ende në kërkim të një emri të përshtatshëm për të, si mendoni për Diamond Baby dhe Love Bug?”.

Paris vazhdon të jetë një prem femrave më të përfolura të shoubizit ndërkombëtar. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here