Ajo është ndarë nga i fejuari i saj, por po vazhdon jetën mjaft mirë.

Dhe Paris Hilton dukej në humor të mirë, derisa mori pjesë në lansimin e ProD.n.a. Skincare në klubin e natës Just Cavalli, në Milan, të martën.

38 vjeçarja dukej sensacionale në një fustan lejla, me dekolte të hapur.

Paris dukej për mrekulli, derisa ekspozoi gjoksin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here