Paris Hilton la pak për të imagjinuar në momentin kur përpara paparacëve pati një problem me funksionimin e bikinit.

Ajo mësohet të ketë qenë në Sydney të Australisë në bordin e një jahti kur pasi ishte ndërruar dhe kishte veshur bikinit pati një moment që u fiksua nga fororeporterët dhe që ju mund ta shikoni në këto foto.

Siç transmeton portali “Lajmifundit.com”, 31 vjeçarja i kishte vënë re mediat dhe se gjithçka e kishte shoqëruar me të qeshur duke u kthyer kurrizin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here