Paris Hilton është më në formë se kurrë. Në Saint Tropez, trashëgimtarja bukuroshe e kalon kohën në lokale, me shishe shampanjë e shëtitje në plazh ku tregon edhe një kostum banjoje të mrekullueshëm me dizenjo leopardi.

Paris ndodhet në plazh bashkë me të motrën Nicky dhe ndiqen prej truprojes, i cili në asnjë moment nuk i heq sytë nga diva.

Ndërkohë qe mikja e saj Lindsay Lohan po e kalon verën në një qeli burgu kaliforniane, Paris nuk po shqetësohet shumë se nuk lë rast pa rënë në sy.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here