Paris Hilton në krahët e Hans Thomas GrossParis Hilton u fotografua duke puthur një burrë misterioz në brigjet e Formenteras në Spanjë.

Daily Mail raporton se 34-vjeçari është Hans Thomas Gross, një multimilioner nga Zvicra.

Të dy janë njohur gjatë Festivalit të Kanës në maj dhe atje nisën shkëndijat e para.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here