Paris Hilton ka arritur te terheqe serish vemendjen e kamerave. Kete here ne Rio de Janeiro, nepermjet nje situate te sikletshme: trashegimtarja qe gjendjej ne Brazil per te promovuar nje marke birre, ka marre superxhiro duke kercyer nen efektin e alkoolit.

Dhe e gjithe ngjarja ka ndodhur ne syte e dhjetra personave dhe fotografeve.

Gjate performances se saj, ne cilen ka kenduar edhe disa kenge te Michael Jackson dhe Lady Gaga, ka perfunduar ne toke ne pisten e kercimit.

Hilton mund te kishte qendruar aty gjate gjithe kohes po te mos ishte per te dashurin e saj te momentit, 25 vjecarin Doug Reinhardt, qe e mori ne krahe

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here