Paris Hilton del pa të brendshmeParis Hilton të premten në mbrëmje u shfaq me një veshje shumë seksi në një festë për javën e modës për meshkuj në Milano.

35 vjeçarja kishte vëmendjen e të gjithëve me një fustan te zi transparent e të hapur në të dyja anët e trupit të saj, e mbi të gjitha dukej që nuk kishte veshur fare të brendshme .

Dukjen e kishte kombinuar edhe me një pale çizme dhe doreza pa gishtërinj.

Paris Hilton del pa të brendshme

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here