Para Majlindës, kjo ka qenë e dashura e Majkit “Senet kanë ndryshu më kohë sjena mo mo mo” ka qenë fraza më e kënduar e verës.

E këto fjalë i këndon Majki në këngën e tij në duet me Getoar Selimin.

E gjërat kanë ndryshuar më kohë për Majkin dhe ish- të dashurën e tij Vjosana Sina, transmeton Sovrani.info.

Ani pse në kohën kur ata kanë qenë bashkë nuk janë tematizuar shumë në media rozë, këngëtari e ka pranuar që ka pasur një lidhje me bukuroshen nga Prishtina.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here