Gigi është e njohur për stilin e saj karakteristik.

Modelja 23 vjeçare është duke qëndruar në Paris për Javën e Modës.

Përveç se në sfilatë, Gigi komentohet shumë edhe për stilin e saj të rrugës.

Ajo së fundi doli me disa këpucë interesante të kombinuar me një pallto të gjatë dhe xhinse.

shikoni papuçet karakteristike të Gigit.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here