Bukushorja Armina Mevlani disa kohë më parë ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet me një palë pantallona të cilat më parë i ka veshur Kim Kardashian.

Ato janë të gjera dhe mjaft në modë për momentin. Megjithatë ajo që bie në sy është çmimi i tyre, i cili arrin në 1400 paund, i konvertuar në euro 1600. Duket se këto pantallona kushtojnë më tepër se dy rroga deputeti në Shqipëri, pasi ajo arrin në 1 milion e 200 mijë.1 2

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here