Pamje prej ditëlindjes së 26-të të 2TonRepri sot ka një arsye më tepër për të festuar.

2Ton sot mbush 26 vjeç dhe mbrëmë ka filluar festa për këngëtarin.

Reperi ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihen duart e një femre duke i mbuluar me ëmbëlsirë fytyrën e Arton Avdylit.

Kujtojmë se para pak kohësh 2 Ton solli projektin ‘Diçka tjetër’, i cili ka mbi 1.7 milion klikime në YouTube. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here