Pamje nga “martesa” e Bleros me Afronën Disa pamje ku Afrona shfaqej afër Bleros me fustan nusërie bëri që të aludohej për një martesë të çiftit.

Në fakt një martesë mes tyre ka ndodhur por jo në realitet. Kurorëzimi është bërë për një reklamë për “Flutra”.

Këngëtari ka publikuar tashmë videon duke shuar kureshjten e madhe që u zgjua rreth “martesës” së tyre.Ndryshe Blero dhe Afrona vazhdimisht kanë shprehur dashurinë e madhe ndaj njëri-tjetrit dhe një martesë në realitet nuk është diçka e papritur nga ata.

Pamje nga “martesa” e Bleros me Afronën

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here