Pamja shokuese e Zanfina Ismailit Zanfina Ismaili shkëlqeu në xhirimet e programeve të Vitit të Ri të këtij viti.Këngëtarja, e cila çdo vit është pjesë e këtyre organizimeve jo çdoherë u radhit ndër më të bukurat, transmeton Telegrafi.

Një fotografi e disa viteve më parë na tregon këngëtaren simpatike me një pamje shokuese.

Këtë dukje ajo e kishte në një nga xhirimet festive të fundvitit dhe mësohet se për pamjen e saj ishte kujdesur Kaci, në duart e të cilit sot kalojnë të gjitha yjet shqiptare. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here