Reputacioni i saj është në rënie dhe tani ajo bën një paraqitje në publik.
Në gjithë këtë nuk ka asgjë të keqe, por furmula është e gjitha e njëjtë. Pamela Anderson bën spektakël edhe në Maksikë ku merr pjesë në reality show ‘Akademia’.
Ish aktorja e serialit të famshëm ‘Baywatch’ ka kërcyer me Rafael Araneda dhe fustani ka rrëshqitur duke treguar format e Pam. /BalkanWeb/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here