Ndonëse vitit po ikin, Pamela Anderson nuk njeh moshë.

Aktorja dhe modelja e famshme është tani 50-vjeçare por si duket koha për të ka ngecur në ditët e Baywatch.

Bomba bionde ka befasuar me fotot e saj tërësisht nudo për revistën King Kong. Aktorja pozoi së bashku me balerinin Sergei Polunin të cilët ekspozuan trupat e tyre të zhveshur.

Ajo tregoi format e saj trupore mjaft perfektë që çdo vajzë do t’i kishte zili.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here