Pamela ne supermarket me peshqirAktorija e njohur Pamela Anderson nuk heq dore nga te qenurit sexy, ekstravangante dhe nga deshira per te rene ne sy kudo.

Edhe per te bere pazarin ne supermarket, ish-baywatch, zgjedh nje veshje te cuditshme…nje peshqir ngjyre te bardhe.

Duket sikur sapo ka dale nga dushi, ndaj ishte e pamundur qe njerezit mos ta vinin re. Te themi te drejten eshte nje veshje shtepie-erotike.

Me shapka me gisht, pa tualet, me floke te parregulluar, Pamela eshte ende terheqese edhe pse ka kaluar te 40-at.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here