Anderson e ka filluar mbrapshtë vitin 2010, ajo është ndarë nga i dashuri i saj Jamie Padget.

Pamela Anderson ish-aktorja e serialit “Baywatch” është njoftuar me Padget në vitin 2008 në Kaliforni, teksa ai po rinovonte në shtëpinë e saj, dhe që atëherë kanë qenë së bashku.

Mirëpo një burim i afërt me bionden ka thënë për RadarOnline.com, se “Pam e ka bërë të qartë se nuk është më në lidhje me Jamien dhe se ajo është duke kërkuar një të dashur të ri”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here