Një video e shkurtër e publikuar në Instagram për të shprehur dhimbjen e saj për ndarjen nga jeta të themeluesit të Playboy.

Ky është homazhi që Pamela Anderson bën për Hugh Hefner. Bashkë me videon, një mesazh i gjatë ku ish-Baywatch, e cila ka pozuar më shumë se kushdo tjetër në revistën e njohur për të rritur, e falënderon me zemër të hapur: “Nëse jam kjo që jam, ta dedikoj gjithçka ty; më ke mësuar gjithçka që duhet të dija për lirinë dhe respektin”, shkruan Anderson.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here