Pamela Anderson në javen e modes Aktorja Pamela Anderson shkon ne javen e modes ne Auckland ne Zelanden e Re dhe nuk kalon pa bere ndojgje qe te duket sensuale .


Dikur roja seksi e plazhit shfaqet per publikun me nje fustan pothuajse shall qe i mbulon vetem pjesen e perparme te trupit, ndersa nga mbrapa ka shume pak pjese te mbuluara.

Aktorja sensuale tregon nje tatuazh ne kurriz, te cilin mesa duket e mban me shume krenari dhe nuk heziton ta shfaqe sa here te mundet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here