Ëndrra e shume meshkujve, ish lepurushka e Playboy-it, Pamela Anderson, i ka bërë publike në profilin e saj në Facebook disa fotografi të bëra nen dush.

Seksi Pamela e cila para pak ditëve mbushi 43 vjet, nudo, e lagur dhe gjithë shkumë ka pozuar para fotoobjektivit të Marilyn Minter.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here