Pamela Anderson është vajza e duhur për ndonjë poster ku mund të paraqiten vajzat më seksi.

Ajo ka postuar një fotografi në Twitter, ku duket mjaft provokuese dhe këtë e ka bërë vetëm pak orë para se të nisë episodi premier i “Dancing with the stars: All stars tonight”.

Në fotografi, shihet Pamela 45 vjeçare ku ia ka kthyer shpinën kamerës, me bikini tejet provokative dhe më në fund edhe shokuese, vlerësojnë magazinat.

Pamela ka shkruar në Twitter:

“Nuk ndjehem se jam gati. Ndjej se po fillon një punë për të cilën duhet të di shumë më shumë. Ndjej se po fillon diçka e madhe. E dua këtë”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here