Pamela Anderson edhe në moshën 48 vjeçare del nudoPamela Anderson ka shfaqur format seksi të trupit në fotografitë më të fundit nudo.

Flaunt Magazine zhvesh edhe një yll botëror. Këtë herë është 48 vjeçarja Pamela Anderson e cila ka pozuar komplet nudo për fotografin David LaChapelle.

Aktorja, nënë e dy fëmijëve, është njohur gjithmonë për format seksi dhe shfaqjen e trupit ndërsa në njërën nga këto fotografi ajo shihet e shtrirë në trotuar dhe ka veshur vetëm një palë çizme të versha me platformë të madhe.

Pamela Anderson edhe në moshën 48 vjeçare del nudo

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here