Pamela Anderson është bërë e njohur me kostumin e kuq të banjos si roje plazhi në Baywatch. Dhe tani aktorja e famshme iu është rikthyer përsëri të kuqes.

E veshur vetëm me pallto të kuqe ylli 50-vjeçar ekspozoi këmbët dhe nuk kishte veshur të brendshme.

Bukuroshja është fotografuar në një arë misri në St Tropez, Francë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here