Pamela Anderson duket seksi dhe në formë të mirë truporePamela Anderson nuk ka qenë në qendër të vëmendjes kohëve të fundit.Megjithatë ajo duket se do të bëjë një rikthim të fuqishëm derisa është bërë fytyra e një marke të njohur mode Missguided.

Ajo në një njoftim të papritur për media ka bërë të ditur se do të jetë fytyra e një nga markave më rë njohura për rroba për sezonën pranverë-verë të vitit 2016, transmeton Klan Kosova.

Ish ylli i Baywatch ka postuar edhe disa fotografi që ka realizuar për këtë markë ku ajo shihet se ajo akoma është në formë shumë të mirë trupore, forma këto për të cilat ajo edhe njihet.

Pamela Anderson duket seksi dhe në formë të mirë trupore

48 vjeçarja ka treguar trupin e saj të tonifikuar në një set fotografish me rroba banjo si edhe me disa fustane të ngushtë duke ekspozuar kështu disa pjesë të trupit.

Pamela Anderson duket seksi dhe në formë të mirë trupore

Edhe vetë kjo markë ka njoftuar se Pamela Anderson është fytyra e re prezantuese për ta ndërsa për këtë rikthim të Anderson nuk munguan reagimet nga më të ndryshmet të fansave.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here