Pamela Anderson ka bërë një dalje të nxehtë në një restorant të ri në Catch LA të Hollivudit.

Ylli 49-vjeçar i ktheu të gjitha kokat e të pranishmeve në këtë restorant me një fustan, i cili i ekspozoi shumë astetet e saj seksi, shkruan Daily Mail, përcjell Bota Sot.

Fustani i saj ngjyrë rozë, me prerje të thellë tek gjoksi, bëri që ajo të zbulonte gjoksin e saj shpërthyes.

Pamjen e saj prej bombe, Anderson e kishte kompletuar me taka të larta ngjyrë të zezë, dhe një çantë të vogël tëp o së njëjtës ngjyrë.

p_1478508772-7105391pp_1478508775-9887487

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here