Pamela Anderson: Bënim seks të çmendur në villën e PlayboyAktorja dhe modelja Pamela Anderson është hapur në lidhje me festat e çmendura seksuale në vilën Playboy.

Ajo thotë se gjërat ishin të çmendura në shtëpinë e Hugh Hefner, megjithatë gjithçka ishte në respekt të njëri-tjetrit.“Meshkujt ishin elegantë, ti doje patjetër të mrrje më karizmatikun. Vajzat ishin kudo, duke qeshur dhe bërë si lozonjare”.

“Seksi ishte fantastik. Ka shumë njerëz që më kërkojnë detaje, por ato nuk mund t’i them”, u shpreh ajo. /Mapo/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here