Pamela Anderson, aspak entuziaste për rikthimin e BaywatchDwayne Johnson dhe Zac Efron do të jenë së shpejti pjesë e versionit të ri të Baywatch, por ylli i këtij seriali të famshëm të viteve ’90, Pamela Anderson nuk është aspak entuziaste.

Në një intervistë për TMZ, një ditë më parë aktorja deklaroi se ideja e një versioni të ri të këtij seriali nuk është aspak e mirë.

“Askush nuk i vlerëson gjërat që ribëhen”, ka thënë 48 – vjeçarja teksa është pyetur për filmin që do të dalë së shpejti për publikun, me regji të Seth Gordon.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here